Úvodní stránka - Slovensko

Slovensko

Vítáme Vás, milí dobrodruzi

Vítáme Vás, milí dobrodruzi. Jestli pak víte, čím je Slovensko zajímavé? NE? Tak to jste tu právě včas, protože nyní rozjíždíme novou webovou stránku o Slovensku, historii Slovenska a dalších zajímavostech, které se můžete dozvědět pouze ZDE nebo když kliknete na znak domečku ale také znak Slovenska. Znak Slovenska

Proč Slovensko?

Proč Slovensko, ptáte se lačně. Na to Vám hned odpovím. Jste-li čech nebo slovák, nebo někdo, kdo má opravdu zájem o jazyk slovenský a český i o jejich kultuře, tak čtěte dále. Jste-li člověk, který není příznivcem Slovenska (Slovenské Republiky) či Česka (České Republiky), tak Vám doporučuji, abyste tuto část přeskočil.

Poprvé si řeknete, proč Slovensko? Vždyť autor mohl psát o nějaké jiné zemi. Třeba zajímavější by mohlo být Japonsko, USA, Velká Británie a dálší země. Tak bych mohl vyjmenovat všechny státy na světě. Ano, máte pravdu. Pro lidi v Česku a Slovensku, by tento problém mohl nastat. Jiné země jsou přeci zajímavější než nějaká Česká Republika nebo Slovenská republika. Dovolte mi Vás přesvědčit o opaku, že Slovensko může být také velmi zajímavé. Ale proč právě Slovensko? Odpověď zní velmi jednoduše. Slovensko a Česká republika jsou "Bratia". Žili pospolu češi a slováci skrz celou historií. Od Sámovy říše až do 1. ledna 1993, kdy se Československo rozpadlo na samostatné státy, Českou republiku a Slovenskou republiku, jak tyto státy známe dnes.

Orientace na stránce

Jak pracovat s touto webovou stránkou?

V navigační liště jsou funkční odkazy na stránky, související s tématikou: Slovenskem. Jste-li badatel, toužící po nových informacích, tak věře, že JSTE TU SPRÁVNĚ. Pod názvem článku například: Úvodní stránka, hned můžete spatřit navigační lištu, zcela vybavenou různými odkazy. Úplně vlevo, znak Slovenska, když na něj kliknete, okamžitě Vás přepojí na hlavní stránku o Slovensku a celý souhrn informací o Slovensku. Nebo když kliknete na domeček dostanete se opět na hlavní stránku Slovenska. Když kliknete na další titulek, máte jistotu, že jste pořád na stránce vypracované stejným autorem, ale stránka bude mluvit o významu, na který jste kliknuli.

Slovo na závěr

Dobrodruhu zdar!

Doufám, že si tuto stránku užijete, naučíte se nové pojmy, ale také nabyjete nové informace, zajímavosti a další krásné poznatky o Slovensku. Věřím, že budete spokojení!

Dobrodružství zdar!